Zarabianie na graniu w gry

Czytaj opisy, znajdziesz tam sposoby na to jak zarobić więcej punktów!
Zapisz się na kilku stronach - zwiększysz w ten sposób ilość wygrywanych nagród!

Prizee

Francuska strona założona w 2000 roku przez firmę z obecną siedzibą ok. 200km od Lyon we Francji. Na stronie kilkadziesiąt gier flash, w które możemy pograć online. Podczas grania i przechodzenia poziomów zdobywamy punkty Bubz. Zgromadzone środki wymieniamy w sklepiku na prezenty.

Na stronie zarejestrowanych jest ponad 7mln osób z całego Świata. Nadal może rejestrować się każdy, ale obecnie jedynym językiem serwisu jest francuski. Poruszanie się po stronie nie jest jednak trudne.


Gamdoo

Strona w polskiej i angielskiej wersji językowej. Zarządzana przez firmę z Gdyni. Za codzienne logowanie na konto oraz polecanie strony znajomym otrzymujesz punkty i żetony. Grasz nimi w gry a tam zdobywasz GamPunkty, za które kupujesz nagrody.
Są to min. myszki, odtwarzacze muzyki, konsole przenośne, gry, filmy, książki, skaczące fasolki a także doładowania i bony.

Wejdź w poniższy opis strony i przeczytaj szczegółowe informacje na temat zdobywania punktów oraz gwiazdek (niezbędnych do sięgania po lepsze nagrody) a także konkursów organizowanych w serwisie albo od razu przejdź do formularza rejestracji.


Edugames

Polska platforma gier edukacyjnych, przeznaczona głównie dla dzieci, ale i osób w wieku szkolnym (podstawówka, gimnazjum, liceum, studia) - grać tam może każdy. Wystarczy się zarejestrować a potem rozwiązywać quizy z róznych dziedzin (matematyka, języki, geografia, fizyka itp.), grać w gry single i multiplayer. Za każdą zaliczoną grę (quiz i inne zadania) otrzymujemy trofea, po uzbieraniu określonego zestawu punktów możemy wymienić go na nagrody - odtwarzacz mp3, pendrive'y w różnych kształtach itp. Osiąganie kolejnych poziomów jest bardzo proste, 10LVL można zdobyć w jeden dzień - sprawdź!


Lockerz

Serwis należący do amerykańskiej firmy z siedzibą koło Nowego Jorku. Strona działa na zasadzie zaproszeń. Tylko zaproszone osoby mogą zdobywać punkty i wymieniać je na nagrody. PTZ dostajemy za logowanie, odpowiadanie na pytanie dnia oraz oglądanie filmów i teledysków a także za zapraszanie znajomych.
Oferta nagród jest bardzo bogata. Od drobiazgów w postaci ipodów shuffle po iPady MacBook Pro, deski snowboardowe, ubrania oraz komputery iMac 21,5" i czeki na 1500$.

W dziale "opis" znajdziesz więcej szczegółów na temat Lockerz. W zakładce rejestracja jest informacja jak otrzymać zaproszenie. Wysyłam każdej chętnej osobie! Wystarczy podać swój adres e-mail.


ThisBox

Zarządzany przez firmę z siedzibą w Krakowie, dostępny po polsku. Wypełniaj zadania, stawaj do pojedynków i werbuj poleconych. W ten sposób zarobisz na Thisboxie punkty, które wymienisz na nagrody podczas restocku. Do wyboru zegarki, nowoczesne telefony komórkowe, telewizory, laptopy, lustrzanki itp.


Zapunktuj

Właścicielem jest firma z siedzibą w Pile. Polska wersja językowa i banalne zasady. Logujemy się codziennie, reklamujemy stronę na Śledziku, zapraszamy znajomych. Za to wszystko otrzymujemy punkty. Uzbieraną pulę możemy wymienic na gadżety GSM, doładowania, odtwarzacze mp3, EuroGąbki czy przelewy na PayPal.

Jak widzisz wszystko dziecinnie proste! Nic tylko zaczynać przygodę na Zapunktuj. Poniżej masz odnośniki do rejestracji na stronie tej gry. Serdecznie zapraszam.


Take A Gift

Stroną zarządza polska firma z Gorzowa Wielkopolskiego. Na stronie wiele atrakcyjnych nagród podzielonych na kategorie basic, premium, elite. Punkty zbieramy logując się codziennie na stronie oraz odpowiadając na pytania zawarte w zadaniach (proste, po polsku, pytania do czytanego tekstu).

Nagrodą za twój wysiłek może być kod pre-paid, pendrive 8GB, klawuatura, myszka a także telefony komórkowe (nokia, Iphone), konsole (Xbox, PS3, Nintendo Wii), aparaty cyfrowe czy laptopy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz! i zarabiaj w necie.


Odlotek

Językiem obowiązujacym na stronie jest polski jednak właściciel ma siedzibe swojej firmy na Wyspach Marshalla. Punktowani jestesmy za rejestrację, logowanie się codziennie na stronie a także za każdego kto dołączy z naszego polecenia. Dodatkowe punkty przyznawane są w tzw. Happy Hour a także za wygrane w grach (strzelanie, tetris, układanka).

Pełen opis Odlotka znajdziesz w linku poniżej. Zapraszam do rejestracji!


Prizpass

Polska strona z grami online. Wzorowana na Prizee. Gramy na niej w róznego rodzaju gierki, najwięcej jest tam zdrapek. Wygrana powiększa nasze saldo punktowe Prizz. Za uzbierane punkty mamy nagrody gwarantowane.
Do wyboru kamerki internetowe, karty pamięci, książki, płyty z muzyką, kości pamięci RAM, bony zakupowe itp. Na stronie organizowane są również konkursy, w których pula nagród przekracza wartość 500PLN.

Więcej informacji o stronie znajdziesz w jej opisie. Polecam wszystkim fanom prostych gier online.

Gry Online

Gry dla dorosłych

Lubisz pograć sobie w gry dla dorosłych? Na tej stronie znajdziesz sposoby gry o na prawde duże pieniądze. Jeżeli dobrze się postarasz to może być niezły sposób na zarabianie w domu. Najlepsi wyciągają nawet kilkaset Euro dziennie!

Przejdź na strony z opisem i zobacz jak wygrywać prawdziwą gotówkę przez internet. Zarabiaj grając.

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog Blogów | Oceny Blogów
2005-2020 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl