Prizee

Informacje na tej podstronie mogą być nieaktualne, zapraszam do działu "Zarabianie na grach" - tam znajdziesz więcej stron z grami, na których można dostać nagrody np. Gamdoo, Edugames lub Thisbox.

Strona bardzo szybko zyskuje nowych użytkowników. Obecnie jest ich ponad 7mln z całego Świata.
Zaufało mi już ponad 740 ! osób i ciągle ich przybywa. Jak dołączyć do tej grupy? przeczytaj poniższą instrukcję:
Zapraszam na nową stronę z polskimi grami kliknij tu => PrizPass

Uwaga nowość! jako polecony dostajesz 2x więcej tur w gry w pierwszym dniu!

1.» Wchodzimy na strone prizee, zmieniamy język na angielski (ikonka na górze). Nie obawiaj się, obsługa strony jest prosta.
Nastepnie wciskamy button "register now" i przenosi nas do formularza, który wypełniamy następująco:


Każdy kto na samym dole poda (lub pozostawi jeśli wpisane jest tam Hytysz) mnie jako poleconego dostanie podpowiedzi oraz informacje na temat bonusów zawartych w opisie oraz dziale wskazówek.


2.» Po wypełnieniu formularza wciskamy 'OK' i logujemy się na pocztę aby odebrać potwierdzenie rejestracji.

Klikamy w link znajdujący się w mailu od Prizee a następnie logujemy na stronie wpisując ustalony wcześniej login i hasło.

Przeczytaj poniższe informacje, są ważne !!

3.» Punkt 1 i 2 zawierały informacje o rejestracji. Teraz pora na granie i zbieranie punktów.
- Gry wykonane są w technologii Flash, dlatego warto zainstalować plugin do otwarzania elementów flashowych.

- Codziennie do dyspozycji mamy rundy w 12 darmowych grach (dzieki maxpackom, stażowi na stronie i wypełnianiu zadań odkrywamy także sekretne gry). Przy każdej takiej grze widnieje zielona kropeczka, która sygnalizuje także czy pozostała nam jeszcze jakaś runda na dzisiaj. Warto mieć ciągle ustawiony język angielski na stronie, aby wiedzieć gdzie wcisnąć play :)

- Oprócz darmowych są także płatne, czyli obstawiamy jakąś sumę i mamy możliwośc wygrania dużej ilości punktów naraz.

- Dodatkowe punkty oraz cenne nagrody (wymienione niżej) zdobywamy także, na konkursach organizowanych co kilka dni, aby wziąć w nim udział trzeba posiadac przynajmniej 1 wolnego maxpacka.

4.» Uwaga pierwsze cztery dni są na to abyśmy się rozglądneli w siwiecie gier. Piątego dnia zostaniemy poproszeni o wypełnienie danych osobowych, po co ? Na adres, który podamy będą wysyłane wszelkie nagrody jakie wygramy na stronie :)
- dostaniemy także bonusowego Maxpacka aby zobaczyć jakie daje możliwości (15/45 rund w darmowej grze, 3 rundy w grze legenradnej, runda w konkursowej i znaczek prizee).

Kody (maxpacki) można KUPIĆ, starać się je wygrać ukańczając poszczególne gry lub zarejestrować się na fourmilimails i wymieniać zarobione euro na kody. Można je również zdobywać na PrizPass.

- im dłużej gramy tym lepsze gry dostajemy (na samym początku są ukryte) i zwiększa nam sie ranga pozwalająca wygrać większą ilośc punktów, warto więc grać na codzień ! Range podwyższa także używanie prizz'passów.

- Punkty wymieniamy na nagrody w dziale Gifts, do wyboru: czeki pieniężne w euro, filmy i odtwarzacze dvd, joypady, konsole do gier (playstation2, gameboy, gamcube), zabawki, zegarki, telewizory LCD, iPody oraz wiele drobniejszych gadżetów.

5.» Jeżeli chcesz wiedzieć gdzie kupić kody PrizPass najtaniej, jak zdobywać poleconych, szukasz porad odn. gier lub giftów -> zaglądnij do działu bonusów i wskazówek w menu na górze.

P.S. jeżeli jesteś niedowiarkiem specjalnie dla ciebie wybrałem prezenty ze sklepiku i przysłali: Multicoloured pen, Personal stereo
Dzieki poleconym wygrałem także skarpetkę na telefon, neonowy długopis, torbę na plażę oraz lampkę na USB.

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich, czyli +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog BlogĂłw | Oceny BlogĂłw
2005-2024 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl