Programy partnerskie

Na tej podstronie znajdziesz poradnik dotycz±cy programów partnerskich. PP to inaczej umowa pomiędzy reklamodawc± o wydawc±. Zamieszczaj±c specjalne kody na swojej stronie, blogu czy w stopce forum zgadzasz się na wy¶wietlanie w tym miejscu reklam. Za przekierowanie osoby na strony partnerów lub za rejestrację, zakupy dokonane przez t± osobę dostajesz prowizję. Im skuteczniej promujesz swoje programy tym więcej zarabiasz.

Zapraszam do częstego zagl±dania na tę podstronę, wskazówki powinny zostać opublikowane lada dzień. Strona będzie także uzupełniana na bież±co o nowo¶ci. Wraz z poradnikiem pojawi± się tutaj opisy programów, w których warto brać udział.

SprawdĽ inne działy, dowiedz się jak skutecznie zarabiać w domu!


Profesjonalne motywy WordPress

Prowadzisz stronę na silniku wp? Potrzebujesz profesjonalnego wygl±du dla swojego bloga lub sklepu? A może chcesz polecać innym ciekawe motywy na tę platformę? Zapoznaj się z t± witryn±. Link do programu partnerskiego znajdziesz w opisie.


Szablony na strony i blogi WP

Drugi katalog z szablonami dla wordpressa. W pełni spolszczona, zawiera szablony stron, portfolio a także blogów, sklepów czy prostych wizytówek. Odno¶nik do systemu prowizyjnego znajduje się w opisie.


Hosting Wordpress

Jeżeli dopiero planujesz założenie swojej strony na wordpressie, rozważ ofertę hostingow± od firmy specjalizuj±cej się w tym skrypcie. Najtańsze konto można mieć już od 79zł. Po zarejestrowaniu się otrzymasz także opcję polecania oferty innym osobom, dzięki temu zyskasz prowizję od każdej transakcji.


Profesjonalne szablony Blogger

Blogujesz na platformie blogspot i szukasz ciekawego mowytu dla swojej strony? Zajrzyj do tego katalogu, znajdziesz w nim bogat± ofertę ze wsparciem technicznym.


Motywy blogów Blogspot

Zagraniczne szablony blogów na bloggerze. Delikatne, kobiecie, lifestyle. Dostępny także system zarabiania na po¶rednictwie sprzedaży. Prowizja 10%.

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich, czyli +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog BlogĂłw | Oceny BlogĂłw
2005-2024 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl