Wskazówki i porady

Jesteś moim poleconym ?

czyli zapisałeś się z moich linków podając mnie jako polecającego - ten dział jest dla Ciebie !
Przeczytaj kilka porad, możesz się także ze mną skontaktować lub zapytać o coś na forum strony.

Najważniejszy dla Ciebie będzie system poleconych. To czasem nawet 80% twoich końcowych sysków w miesiącu, dlatego warto o nich zadbać poprzez reklamę. Do tego potrzeba nam np. strony internetowej lub bloga.

Blogi można założyć sobie za darmo, ma on jednak kilka ograniczeń systemowych, ktore mogą być dla nas uciążliwe. Proponuję raczej zrobienie sobie prostej strony (podobnej do mojej), umieszczeine tam odpowiednich informacji i linków polecających.

Następnie szukamy sobie pierwszych poleconych wsród znajomych, którzy polecą ten system kolejnym osobom, dzięki czemu zbudujemy twardą siatkę zarabiającą na siebie

Jeżeli nie potrafisz zrobić samodzielnie takiej strony a możesz trochę zainwestować, to kup profesjonalny szablon wordpress - wszystko będzie się prezentowało o wiele lepiej niż na stronie wykonanej metodą prób i błędów. Podczas zakupów wpisz kod rabatowy: Blogowicz - od ceny licencji zostanie odjęte 10%.

Do wypłacania pieniędzy potrzebne bedzie ci konto internetowe typu: PayPal. Zakłada się je szybko i całkowicie za darmo.

Chcesz wiedzieć jak zarabiać więcej ?
chcesz poznać dodatkowe sposoby zdobywania punktów ?
Dostałeś darmowy MaxPack i nie wiesz co z nim zrobić ?

- napisz do mnie jeżeli jesteś moim poleconym a odeślę ci niezbędne informacje na te tematy !

chcesz kupić najtaniej kody PrizzPass, Prizz+ i Eurocode ? wejdź do sklepiku

Jeżeli masz sporo czasu, możesz zarejestrować się na fourmilimails i za zarobione pieniądze wybierać kody.

* Pomocą w wyłapywaniu linków o krótkim czasie wyświetlania na adbuxie pomocny będzie specjalny dodatek do przeglądarki Firefox. Nazywa się on check4change do pobrania: tutaj.
Zainstaluj go a nastepnie zaznacz tekst na podstronie "surfads" dotyczący aktywnych reklam oraz czas sprawdzania, jeżeli zaznaczony tekst zmieni się wtyczka poinformuje Cię o tym i na czas zdołasz zarobić na takiej reklamie :)

jeżeli chcesz aby eurokiddies startowało ci z windowsem przeczytaj: Ten temat !

Uwaga !! Do momentu opublikowania większej ilości dodatkowych informacji i poradników na temat poszczególnych systemów get-paid prosze wszystkich o pisanie do mnie maili poprzez dział kontakt.

To naprawde łatwe ;) zapisz się do programów i szybko wzbogacaj !

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog Blogów | Oceny Blogów
2005-2019 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl