Wskazówki i porady

Jeste¶ moim poleconym ?

czyli zapisałe¶ się z moich linków podaj±c mnie jako polecaj±cego - ten dział jest dla Ciebie !
Przeczytaj kilka porad, możesz się także ze mn± skontaktować lub zapytać o co¶ na forum strony.

Najważniejszy dla Ciebie będzie system poleconych. To czasem nawet 80% twoich końcowych sysków w miesi±cu, dlatego warto o nich zadbać poprzez reklamę. Do tego potrzeba nam np. strony internetowej lub bloga.

Blogi można założyć sobie za darmo, ma on jednak kilka ograniczeń systemowych, ktore mog± być dla nas uci±żliwe. Proponuję raczej zrobienie sobie prostej strony (podobnej do mojej), umieszczeine tam odpowiednich informacji i linków polecaj±cych.

Następnie szukamy sobie pierwszych poleconych wsród znajomych, którzy polec± ten system kolejnym osobom, dzięki czemu zbudujemy tward± siatkę zarabiaj±c± na siebie

Jeżeli nie potrafisz zrobić samodzielnie takiej strony a możesz trochę zainwestować, to kup profesjonalny szablon wordpress - wszystko będzie się prezentowało o wiele lepiej niż na stronie wykonanej metod± prób i błędów. Podczas zakupów wpisz kod rabatowy: Blogowicz - od ceny licencji zostanie odjęte 10%.

Do wypłacania pieniędzy potrzebne bedzie ci konto internetowe typu: PayPal. Zakłada się je szybko i całkowicie za darmo.

Chcesz wiedzieć jak zarabiać więcej ?
chcesz poznać dodatkowe sposoby zdobywania punktów ?
Dostałe¶ darmowy MaxPack i nie wiesz co z nim zrobić ?

- napisz do mnie jeżeli jeste¶ moim poleconym a ode¶lę ci niezbędne informacje na te tematy !

chcesz kupić najtaniej kody PrizzPass, Prizz+ i Eurocode ? wejdĽ do sklepiku

Jeżeli masz sporo czasu, możesz zarejestrować się na fourmilimails i za zarobione pieni±dze wybierać kody.

* Pomoc± w wyłapywaniu linków o krótkim czasie wy¶wietlania na adbuxie pomocny będzie specjalny dodatek do przegl±darki Firefox. Nazywa się on check4change do pobrania: tutaj.
Zainstaluj go a nastepnie zaznacz tekst na podstronie "surfads" dotycz±cy aktywnych reklam oraz czas sprawdzania, jeżeli zaznaczony tekst zmieni się wtyczka poinformuje Cię o tym i na czas zdołasz zarobić na takiej reklamie :)

jeżeli chcesz aby eurokiddies startowało ci z windowsem przeczytaj: Ten temat !

Uwaga !! Do momentu opublikowania większej ilo¶ci dodatkowych informacji i poradników na temat poszczególnych systemów get-paid prosze wszystkich o pisanie do mnie maili poprzez dział kontakt.

To naprawde łatwe ;) zapisz się do programów i szybko wzbogacaj !

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich, czyli +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog BlogĂłw | Oceny BlogĂłw
2005-2023 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl