Zarabiaj na czytaniu maili

Zapisz się do kilku firm - zwiększysz w ten sposób ilość zebranych pieniędzy!

Zielony Mail

Polska strona, wypłaty już od 15PLN. Zyski z poleconych na pięciu poziomach (10%-1%). Ponad 2,500 aktywnych uczestników! Strona zdobyła nagrodę w 2008 roku za najlepszy polski PTP.

Zarabiamy na odbieraniu maili, klikaniu w reklamy i linki konkursowe. Zapraszam do rejestracji!


Sejfik

Polski serwis z reklamami. Minimum do wypłaty to zaledwie 3PLN! Cztery poziomy poleconych (16%-2%). Ponad 15tys. zarejestrowanych użytkowników. Możliwość wypłaty na polskie konta bankowe oraz paypal.

Oprócz płatnych maili mamy także, konkursowe kliki, płatne linki, premiowanie strony, zadania i recenzje, pisanie postów i pobieranie plików.


Reklama PLN

Program po polsku. Zarabiasz tylko pieniądze (nie ma maili punktowych) a wypłata juz od 6PLN. Łącznie cztery poziomy poleconych (15%-2%), dodatkowo za każdego poleconego na 1szym poziomie dostajesz jednorazowo 2grosze! Pieniądze wypłacasz na polskie banki (np. mBank) oraz Alertpay lub wymieniasz na doładowania do telefonu.


Imperium Reklamy

Uczestnictwo w programie jest darmowe. Zarabiamy 15% za poleconych na pierwszym poziomie oraz 10% na drugim. Za każdego przeczytanego maila minimum 1gr. Wypłata odbywa się po osiągnięciu przez nas 15PLN na konto bankowe lub 5PLN gdy wybierzemy doładowanie pre-paid.


Wasza Kasa

Atrakcyjny program partnerski, w którym za poleconego dostajesz 25% jego zarobków! Minimum do wypłaty to tylko 2,5PLN na polski bank lub 1PLN na PayPal / AlertPay.


Click Mail

Minimum 2-5PLN i bonus za zapis: 15gr. Od poleconych zdobywamy 20% na pierwszym i 5% na drugim poziomie. Stron prowadzona przez polskiego administratora. Poza odbieraniem maili dostępne różne inne, atrakcyjne formy zarobku!

pozostałe (archiwalne)

Fourmilimails

francuska strona, która działa do dzisiaj, istnieją jednak wątpliwości czy płaci polakom. Jeżeli mieszkasz we Francji to możesz zapisywać się bez obaw. Przeczytaj archiwum na temat tej strony.


Hihawka

archiwum dotyczące Hihawki


Dolarek

archiwalny wpis odnośnie Dolarka

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog Blogów | Oceny Blogów
2005-2019 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl