Oglądanie reklam

Neobux

Nic bardziej prostszego - rejestrujesz się i od razu zarabiasz pieniądze. W zakładce "View Advertisements" znajdziesz linki do reklam. Klikasz, czekasz określony czas i ka-ching dolary lądują na twoim koncie. Po uzbieraniu niezbednego minimum zlecasz wypłatę na swoje konto.


E-bizo

Zarejestruj się i zgarniaj darmowe doładowania do telefonów komórkowych (kody pre-paid). Od poleconych na pierwszym poziomie dostaniesz 20% a na drugim poziomie dodatkowo 10%. Zarabianie na oglądaniu reklam.

AutoSurfy, Surfbary

Klamm

NADAL AKTUALNE! Niemiecka strona, na której zarabiamy odświeżając ją co określony czas - tzw. autosurf. Dodatkowo znajdziesz tam płatne linki oraz system prowizyjny od poleconych.


Surfbar pl

Polski surfbar. Przeglądasz internet, grasz w gry online, rozmawiasz na GG, piszesz na forach internetowych - a w tym czasie na twoim komputerze, w rogu ekranu wyświetlane są małe bannery, za które otrzymujesz wynagrodzenie. Kliknij w link poniżej i zacznij zarabiać na wyświetlaniu reklam!


Surf-Barre

Francuska strona, na której znajduje się surfbar. Zasada działania taka sama jak w przypadku polskiego. Poruszanie się po stronie nie jest trudne mimo innego języka, w razie problemów zawsze mozna skorzystać z translatora ;) Programu mozna uzywać równoczesnie z polskim. W dziale "opis" znajdziesz więcej informacji i parę słów o tym jak się zarejestrować.

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich, czyli +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog BlogĂłw | Oceny BlogĂłw
2005-2023 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl