Gamdoo

Gamdoo - To dostępna po polsku i angielsku strona z prostymi grami flash. Cała zabawa polega na graniu w gry, codziennym logowaniu się do serwisu oraz zapraszaniu znajomych. Za każdą z tych czynności otrzymujemy wynagrodzenie.

Do dyspozycji mamy osiem różnego rodzaju gier. Sześć z nich dostępnych jest za zielone żetony (Dices, Space Rocket, Sliding Puzzle, Water Bubbles, Throw , Super Throw) a dwie za żółte (Memory, Maze). Najbardziej do gustu przypadła mi gierka Dices, w której losujemy cztery zestawy liczb (1-4) na kostkach i układamy je odpowiednio na planszy 4x4 w grupy. Każde ułozenie wzoru to punkty w grze, po osiągnięciu niezbędnego minimum wygrywamy od 10 do 200 Gampunktów. Inne gry posiadają pule sięgające nawet 800 Gampunktów.

Logując się każdego dnia (raz na 24h) dostajesz darmowe, zielone żetony. W zakładce kody -> sklep znajduje się formularz do zamawiania kodów "mini GamCode" oraz "Gam code". Zaopatrując się w te kody zdobywamy żółte żetony oraz gwiazdki, które przydają się przy wybieraniu lepszych nagród z butiku.

MiniGamCode daje nam 3 zielone żetony i 1 gwiazdkę.
ze GamCode dostajemy 15 zielonych żetownów, 3 żółte oraz 5 gwiazdek!.

Przy zamówieniach hurtowych dostajemy rabaty od 2%-15%. Cena kodów waha się od 30groszy do 1,5PLN - nie są one oboziązkowe, ale jak widać znacznie powiekszają limity gier :).

Jak zdobyć dodatkowe punkty?

Trzeba werbować ludzi. Za każdego znajomego, któremu polecisz stronę specjalnym linkiem dostaniesz bonusy. Są trzy poziomy nagradzania, każdy zależy od tego ile twój znajomy zdobył gwiazdek.
I poziom: 5 gwiazdek (czyli np. 1 kod gamecode) - otrzymasz 5 zielonych żetownów gratis
II poziom: 50 gwiazdek - 15 zielonych żetonów.
III bonus: 250 gwiazdek - 50 zielonych żetoników.

Nietrudno policzyć, że łącznie można zgarnąć 70 darmowych partii na każdej zaproszonej osobie!

W zakładce nagrody dostepny jest także dział "LuckyGam" - za Gampunkty kupujemy los i gramy w grę, najlepszy wygrywa nagrodę, reszcie zwracane są punkty. Drugi dział to "RiskyGam" zasada podobna z tym, że bilet jest tańszy i ryzykujemy bezpowrtonie tyle ile za niego daliśmy, nawet w przypadku kiedy nie zwycięzymy w pojedynku finałowym.

Jakie nagrody można wybierać z butiku i wygrywać w konkursach?

Strona dopiero się rozwija, ale jest już spory wybór. Znajdziesz tam gadżety komputerowe takie jak: myszy (optyczne i laserowe), pendrive, kamerka internetowa oraz mikrofon ze słuchawkami (w sam raz do Skype). Dla bardziej zaangażowanych konsola PSP, odtwarzacz mp3. Oprócz tego gry na PC (np. Battlefield: Bad Company 2), książki i filmy na DVD, doładowanie do telefonu za 10PLN, bony 25PLN (Empik, Merlin, H&M, Amazon, Douglas), 50PLN (Toys4boys, Reserved) lub 100PLN (Apart).
Ostatnia partia nagród to gadżety i upominki - do wyboru skaczące fasolki bądź magnetyczna rzeźba.

To chyba wystarczające informacje na początek. Nie trać więcej czasu i zacznij zarabiać na graniu!

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog Blogów | Oceny Blogów
2005-2019 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl