Adbux

Informacje na tej podstronie mogą być nieaktualne, zapraszam do działu "Buxy i Surfbary" - tam znajdziesz więcej stron z możliwością zarobienia na klikaniu / oglądaniu reklam np. Neobux, Surfbar lub Surfbarre.

wypłata 10$ (lub więcej) nawet co tydzień !!!
proces rejestracji
Uwaga. Zakładanie więcej niż jednego konta przez tą samą osobę grozi skasowaniem wszystkich kont bez wypłacenia zarobionych pieniędzy.

1. Rejestracja » udajemy się na stronę >> Adbux, następnie wypełniamy formularz, który ukaże się na naszych oczach według wskazówek na obrazku.

2. Odbieramy pocztę i klikamy na link w mailu, ta operacja spowoduje aktywację konta w systemie.
Od tej pory możemy już wchodzić w zakładkę "Browse Ads" gdzie znajdują się płatne reklamy. Po wejściu na tą podstronę ukazują nam się linki, aby zaliczyło nam pieniądze musimy odczekać 30 sekund na każdej stronie. Pomaga w tym specjalny licznik. Na stronach z reklamą nie musimy w nic klikać dodatkowo.3. Kwoty »
- za kazdą odwiedzoną stronę dostajemy 0.5, 0.15 i 1 centa. Dziennie jest tego sporo linków.
- za każdego poleconego dostajemy aż 100% tego co wyklika na stronie !!!
4. Minimum do wypłaty: $10

- Zdobyte mozna wydać na reklamę swojej strony lub wypłacić na konto PayPal / AlertPay - a z niego na swoje konto w normalnym banku :)

Zastanawiasz się, gdzie te 10$ tygodniowo albo chociaż miesięcznie ? otóż Adbux to prawdziwa rewolucja. W wiekszości systemów potrzeba wielu miesięcy i ogromnej masy poleconych aby dobić do minimum ...

a tutaj ?

Na stronie wyświetlana jest spora liczba linków na dzień o różnych porach dnia, czyli im bardziej aktywny jesteś tym więcej zarabiasz.
Dodatkowo dużo pomagają poleceni, bo od nich dostaje się 100% tego co zarobią.
Warto także zaznaczyć w profilu jak najwięcej zainteresowań, wtedy dostaniemy reklamy z nimi związane :)

panel strony

wypłaty z programu:

10,03$

(kliknij w kwote aby zobaczyć zrzut ekranu)

10,07$10,23$10,14$10,05$13,58$15,26$Uwaga!
Na stronie często pojawiają się linki z krótkim czasem wyświetlania. Jeżeli masz przeglądarkę Firefox sprawdź dział: porady, wskazówki - adbux -> a dowiesz się jak je złapać i zarobić dodatkowo. Więcej informacji udzielam tylko moim poleconym.
Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog Blogów | Oceny Blogów
2005-2018 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl