Payza pl (dawniej Alertpay)

Payza - to system do przesyłania pieniędzy (odbierania i wysyłania a także płacenia za usługi).
Posiadanie tam konta przydaje się do wypłat np z buxów i surfbarów, gdzie zarabiamy swoje pieni±dze na ogl±daniu reklam.

Po wej¶ciu na stronę przechodzimy do zakładki "sign up", zostaniemy przeniesieni na podstrone "register user". Na pocz±tku wybieramy jedno z dostępnych kont, Personal Starter, Pro lub Business. Konto starter nie zawiera żadnych prowizji jednak miesiecznie możemy otrzymywać na nie 400$ (rocznie 2000$). Wersja pro znosi te limity, ale od przyjmowanych pieniedzy pobierane jest 2,5%+0,25$. Biznes przewidziane jest dla firm.

Następny krok to wypełnienie danych. Podajemy swoje imię, nazwisko, adres, telefon komórkowy oraz wypełniamy datę urodzenia - trzeba mieć 18 lat.

Kolejna podstrona to informacje o koncie. Podajemy adres e-mail (uwaga! będzie on słuzył jako identyfikator naszego konta - ten adres podaje sie do przelewów), ustawiamy hasło oraz PIN do transakcji, przechodzimy do ostatniego kroku.

Ostatni etap to aktywacja konta poprzez odebranie wiadomo¶ci e-mail, znajdziesz w niej link, w który klikasz.

PAMIĘTAJ! Zakładaj±c konto "Personal PRO" oraz "Business" zwiększasz limit obrotów na koncie. Możesz zarabiać na poleceniach konta Payza (dawniej alertpay) innym użytkonikom (za pomoc± linków i bannerów).

Z payza com transferuj pieni±dze do polskiego banku :), załóż sobie w eKONTO w mBank:

Taka praca w domu będzie tylko przyjemnością, szczególnie jeżeli zbudujesz własną grupę/piramidę poleconych, którzy będą pracować na Ciebie ;)
* Nie jestem właścicielem/administratorem opisywanych witryn. Informacje o stronach zostały przygotowane na podstawie danych znalezionych w internecie.
Treść podstron ma charakter informacyjny a znajdujące się na niej materiały reklamowe nie odzwierciedlają moich prywatnych preferencji i przekonań.
Do programów partnerskich przystępujesz dobrowolnie na własne (ewentualne) ryzyko. Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich, czyli +18. Każda witryna posiada własny regulamin.

avatary | blog | pomoc blogger | darmowe szablony | kalendarze | konkursy | Katalog BlogĂłw | Oceny BlogĂłw
2005-2023 © zarabiaj.avatary.pl | website Design: Htsz.pl